14 نوامبر

پرسش و پاسخ جراحی های زیبایی

پرسش و پاسخ جراحی های زیبایی

پرسش و پاسخ جراحی های زیبایی : افراد متقاضی جراحی های زیبایی با سوالاتی از قبیل موارد زیر مواجه می شوند ما در این مقاله به پاسخ این سوالات می پردازیم.

متداول ترین پرسش وپاسخ عمل بینی شامل :

عمل بینی درد داره؟

خیر چون فرد حین جراحی بینی بیهوش می باشد و بعد از بهوش آمدن هم با مصرف داروهای مسکن که جراح بینی تجویز می کند درد قابل تسکین خواهد بود.

چرا ورم بینیم نمیخوابه ؟

تورم بینی بعد از حدود 8 الی 12 ماه فروکش می کند البته باید متذکر شد که زمان فروکش کردن بینی و مشاهده فرم بینی بعد از عمل به نوع پوست بینی فرد هم بستگی دارد هر چه قدر ضخامت پوست بیشتر زمان فروکش کردن تورم بیشتر خواهد بود.

هزینه عمل بینی چقدر است ؟

هزینه عمل بینی بسته نوع و ایراد بینی و تجربه عمل بینی که جراح فوق تخصص پلاستیک داشته در افراد مختلف متفاوت است و بعد از معاینه بالینی تعیین می شود.

پرسش و پاسخ جراحی های زیبایی

پرسش و پاسخ جراحی های زیبایی

کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی چه افرادی هستند ؟

فرد از نظر جسمی سلامت کامل داشته باشد و چربی اضافه و پوست شل فقط در زیر شکم باشد و قصد بارداری در آینده نداشته باشد.

وزن فرد حداقل طی 6 ماه ثابت شده باشد، چون جراحی شکم درمان چاقی نیست و نمی تواند جایگزین رژیم غذایی و فعالیت های ورزشی باشد.

جراحی گوش برجسته چیست ؟

گوش برجسته مشکلی شایع در ناهنجارهای گوش می باشد که جنبه وراثتی دارد. گوش برجسته به وضعیتی از گوش گفته می شود که فاصله گوش از سر زیاد باشد به طوری که زاویه بین لاله گوش و استخوان پشت گوش بیشتر از 25 درجه باشد.هدف جراحی گوش برجسته کاهش برجستگی و طبیعی نمودن شکل ظاهری گوش می باشد.

تزریق ژل چه مزایایی دارد ؟

نتیجه کاملا طبیعی دارد و به داروی بیهوشی یا آرام بخش نیست و نیاز به جراحی ندارد و روشی غیر تهاجمی است و در یک جلسه حدود 20 دقیقه قابل انجام است.

نتیجه جراحی لیفت سینه چیست ؟

مشاهده نتیجه نهایی جراحی لیفت سینه به زمان نیاز دارد. تا مدتی سینه ها دچار تورم و التهاب می باشد که بعد از طی مدتی کاملا بهبود خواهد یافت و می توان نتیجه نهایی را مشاهده نمود.

انواع جراحی سینه با چه اهدافی انجام می شود ؟

جراحی بزرگ کردن سینه به موجب افزایش سایز سینه انجام می گیرد.

جراحی کوچک کردن سینه مناسب افرادی است که به دلیل بزرگی بیش از حد سینه ها باعث بروز مشکلاتی از قبیل درد قفسه سینه شده اند که با انجام جراحی کوچک کردن سینه می توانند سینه هایی با ابعاد مناسب و متناسب با چهارچوب بدن داشته باشند.

جراحی بازسازی سینه برای آن دسته از افرادی که به منظور درمان سرطان بخشی یا بافت کامل سینه خود را از دست داده اند، انجام می شود.

  دکتر بهزاد خوروش

جراح پلاستیک – فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی سینه – پروتز سینه – ماموپلاستی

درباره نویسنده

دکتر بهزاد خوروش | فوق تخصص جراحی پلاستیک
دکتر بهزاد خوروش فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و فک و صورت و همچنین عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک امریکا می باشند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری جراحی زیبایی و پلاستیک از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند.

پاسخ

1 × 4 =