بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه ، جهت سفت کردن و بزرگ کردن سینه انجام می گیرد و تا حدی می تواند افتادگی و کاهش حجم سینه را بعد از حاملگی و شیر دادن اصلاح کند. پروتز سینه در دو نوع سرم نمکی و ژل جامد وجود دارد که بر اساس نیاز و صلاحدید پزشک ، نوع آن مشخص می گردد.

چگونگی انجام بزرگ کردن سینه

عمل جراحی پروتز سینه ، تحت بیهوشی عمومی ، انجام شده و امکان انجام آن تحت بی حسی موضعی ، وجود ندارد ؛ پزشک با ایجاد برش در یکی از نواحی زیر بغل ، دور هاله و چین زیر سینه جراحی را شروع کرده و تغییرات مورد نیاز را اعمال می کند .

بزرگ گردن سینه

مدت زمان عمل جراحی بزرگ کردن سینه ، چقدر است ؟

مدت زمان مورد نیاز جهت انجام جراحی بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه ، با توجه به پارامترهای بسیار ، متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی ، گفته می شود این عمل ، در طی 1 ساعت ، انجام شده یا کمی بیشتر به طول می انجامد .

عوارض جانبی جراحی پروتز سینه چیست ؟

جراحی سینه ، عملی ایمن به منظور بهبود فرم سینه بانوان ، بوده که انجام آن توسط جراح زیبایی سینه ماهر و چیره دست ، خطر و عوارض خاصی را در پی نخواهد داشت .

لازم به ذکر است ؛ احساس درد خفیف ، تورم و از این قبیل موارد مسئله ای طبیعی بوده که جای هیچ گونه نگرانی ندارد ؛ چرا که ، با گذشت زمان و به تدریج بر طرف می گردد .

در صورت عدم دقت در انتخاب جراح پلاستیک ، احتمال بروز برخی از عوارض ؛ از جمله غیر قرینگی سینه ها ، جا به جایی ، عفونت و از این قبیل موارد افزایش یافته و همچنین ، در بعضی از افراد ، باید اقدام به تعویض پروتز کرد .

آیا نتایج به دست آمده از جراحی بزرگ کردن سینه ، موقتی است ؟

خیر ؛ نتایج دریافتی از عمل جراحی پروتز سینه ، دائمی می باشد .

هزینه پروتز سینه چقدر است ؟

بزرگ کردن سینه یک روش مقرون به صرفه برای افزایش اندازه سینه های شما می باشد. هزینه جراحی سینه بر حسب نیازهای بیماران ، متفاوت است.

آیا ایمپلنت های سینه در زمان لمس کردن، طبیعی بنظر می رسند؟

ایمپلنت های سیلیکون معمولاً در مقایسه با ایمپلنت های سالین، دارای حس طبیعی تری می باشند. در بسیاری از موارد، افراد نمی توانند در موقع لمس کردن سینه ها، فرق بین سینه های طبیعی و سینه های پروتز شده را احساس کنند.

آیا ایمپلنت های سینه سنگین هستند؟

گاهی در طول دوره ریکاوری یعنی زمانی که ماهیچه ها در حال بهبود یافتن بوده و پوست سفت می شود، احساس می کنید که ایمپلنت ها سنگین هستند ولی خود ایمپلنت ها در واقع بسیار سبک بوده و در طول زمان احساس طبیعی تری نسبت به آن ها پیدا خواهید کرد.

بزرگ کردن سینه

بی خطر ترین ایمپلنت سینه چیست؟

ایمپلنت های سالین و سیلیکون، هر دو به عنوان ایمپلنت های بی خطر برای پروتز سینه شناخته شده اند.

نرم شدن ایمپلنت های سینه چقدر طول می کشد؟

فرایند نرم شدن ایمپلنت های سینه به 8 هفته تا 6 ماه زمان نیاز دارد. اگر  بعد از 6 ماه، ایمپلنت ها هنوز سفت باشند، باید با جراح سینه خود مشورت کنید.

بهبود کامل از جراحی پروتز سینه به چقدر زمان نیاز دارد؟

بهبود کامل از روند جراحی پروتز سینه، 6 تا 8 هفته طول می کشد. بیماران اغلب 2 تا 3 هفته از محل کار خود مرخصی می گیرند و مقدار فعالیت فیزیکی خود را که بر مبنای روزانه انجام می داده اند، کاهش می دهند. چند هفته طول می کشد تا بیمار بتواند کارهای منزل را انجام داده، به خرید رفته یا رانندگی کند.

جراحی پروتز سینه چقدر دردناک است؟

شما گاهی برای چند روز احساس درد می کنید که می توان آن را با داروی مسکن، کنترل نمود. سینه های شما احتمالاً بعد از جراحی، متورم، حساس و سفت می شود.

آیا اسکارهای جراحی پروتز سینه محو می شوند؟

بهبود اسکارهای پروتز سینه مدتی طول می کشد. گاهی حدود 18 ماه طول می کشد تا اسکارها به طور کامل محو شوند و حتی پس از آن، مقداری اسکار یا لکه بر جای می ماند.

خوابیدن با ایمپلنت سینه چگونه است؟

بعد از پروتز سینه، به بیمار توصیه می شود تا به پشت بخوابد و از خوابیدن به پهلو یا به روی سینه، خودداری کند. این باعث می شود که فشاری در طول شب بر روی سینه ها وارد نشده و سینه ها به شکلی موثر، بهبود یابند. به بیماران توصیه می شود تا این کار را برای چند ماه ادامه دهند.

مزایای جراحی پروتز سینه چیست ؟

بطور خلاصه، تغییراتی که پروتز سینه ایجاد می کند، دارای مزایایی فراتر از تنها زیبایی بدن می باشد. ایمپلنت ها علاوه بر اینکه شکل فیزیکی بدن شما را تغییر می دهند، دارای مزایای روان شناختی نیز می باشند. وقتی تحت این جراحی قرار می گیرید، از بیرون و درون، تحولاتی در شما رخ خواهد داد. جراحی پروتز سینه دارای مزایایی می باشد که بسیاری از افراد از آن آگاه نیستند. اگر تصمیم به جراحی پروتز سینه گرفته اید، زندگی شما تا حد زیادی بهبود پیدا خواهد کرد. برخی از مزایای جراحی پروتز سینه عبارتند از:

بالا رفتن اعتماد به نفس

بسیاری از افراد از موضوعات مرتبط با اعتماد به نفس رنج می برند. در زنان، مشکلات مربوط به اعتماد به نفس بیشتر از نگاه آن ها به ظاهرشان منشاء می گیرد. بسیاری از زنان جراحی لیفت سینه را انتخاب می کنند تا شکل فیزیکی بدن شان ، زنانه تر بنظر برسد. بعد از انجام جراحی، سطح اعتماد به نفس بیمار تا حد قابل ملاحظه ای بالا می رود.

بهبود زندگی جنسی

رابطه جنسی در زنده نگه داشتن ارتباط با شریک جنسی، الزامی می باشد. وقتی افراد نسبت به ظاهر خود دچار تردید می شوند، این رابطه جنسی افت پیدا می کند. زنان در مقایسه با مردان، از این مشکل بیشتر رنج می برند. یکی از روندهایی که می تواند به زنان در بدست آوردن اعتماد به نفس خود در خصوص بدنشان کمک کند، روند جراحی پروتز سینه می باشد.

بزرگ کردن سینه

در آخر

جراحی پروتز سینه یک روند بسیار رایج است که برای افزایش دادن اندازه سینه ها با استفاده از ایمپلنت های مصنوعی طراحی شده است. این یک روند رایج برای بیمارانی است که نسبت به اندازه سینه های خود حساس بوده و می خواهند شکل بدن خود را بهبود بخشند.

اگر فکر می کنید سینه های شما بسیار کوچک بوده یا یکی از سینه ها نسبت به سینه دیگر کوچک تر است، می توانید با جراحی بزرگ کردن سینه، اندازه سینه های خود را بعد از بارداری تنظیم کرده و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید.

خلاصه مقاله بزرگ کردن سینه

مدت زمان عمل : 1 ساعت یا بیشتر

عوارض جانبی : درد ، تورم ، سوزش گذرا و حساسیت پستان ها تا چند هفته.

بهبودی : تورم و درد چندین هفته طول می کشد.

بازگشت به سرکار : بعد از حدود 1 هفته

شروع فعالیت های شدید : بعد از 4 هفته

خطرات : ندرتاً جابجایی یا ایجاد کپسول سفت دور پروتز می باشد که در موارد شدید ، نیاز به جابجایی و تعویض پروتز است.

نتایج : دائمی

تکنیک عمل : برش کارگذاری سینه معمولاً زیر بغل ، دور هاله سینه و در شایع ترین روش چین زیر سینه می باشد.

وضعیت بیمار : بستری موقت

بیهوشی : عمومی

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button