زمان مطالعه: 4 دقیقه

بهترین جراح سینه

اولین و مهم ترین اقدامی که قبل از اقدام به جراحی زیبایی سینه باید انجام داد انتخاب بهترین جراح سینه است که تاثیر بسزایی در ایجاد نتایج مطلوب ایفا خواهد نمود.

جراحی سینه نوعی جراحی پلاستیک است که با هدف بزرگ کردن سینه یا عمل پروتز سینه و کوچک کردن سینه یا عمل ماموپلاستی و درمان سرطان سینه و در کل افزایش زیبایی و تناسب اندام فرد انجام می شود.

برای داشتن جراحی زیبایی سینه ایمن و بدون عارضه احتمالی جراح فوق تخصص پلاستیک سینه را انتخاب نمایید. ممکن است سوال برایتان پیش بیاید که خصوصیات بهترین جراح سینه چیست یا چگونه بهترین جراح سینه خود را انتخاب نماییم و با توجه به موقعیت مکانی بهترين جراح سينه در تهران کیست ؟

ما در این مقاله با بیان خصوصیات که جراح سینه خوب باید داشته باشد و نحوه انتخاب جراح سینه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

جراح سینه

نحوه انتخاب جراح سینه

 • از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در موتورهای جستجو بهترین جراح سینه را سرچ کنید.
 • با تهیه لیستی از بهترین جراحان سینه به سایت های اختصاصی آن ها مراجعه نمایید و در مورد تخصص و مهارت های جراح سینه اطلاعات کسب نمایید.
 • افراد می توانند با مراجعه حضوری به مطب با جراح سينه مشاوره حضوری داشته باشند و همچنین نمونه کارهایی که در مطب موجود است را مشاهده نمایند.
 • می توانید با بیماران قبلی که جراحی سینه را انجام داده اند ، صحبت نمایید و میزان رضایت افراد را از نتیجه جراحی زیبایی سینه بسنجید.

خصوصیات بهترین جراح سینه

 • جراح سينه باید سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد تا بعد از انجام جراحی زیبایی سینه مشکلی برای فرد ایجاد نگردد.
 • با جراح سينه در مشاوره حضوری وضعیت خود را کامل توضیح دهید و هدف خود را از انجام جراحی سینه بیان کنید.
 • بهترین جراح سینه با مورد بررسی قرار دادن شرایط جسمی و با توجه به سایز سینه ها دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد خواهد داد.
 • جراح سينه قبل از اقدام به جراحی سینه فرد را در مورد داشتن بیماری های خاص یا سابقه مصرف دارو مورد بررسی قرار می دهد.
 • متخصص جراحی پلاستیک قادر به انجام انواع روش های جراحی زیبایی سینه و فرم دهی خواهد بود و سینه عمل شده را متناسب با چهارچوب بدن هر فرد ایجاد می نماید.
 • بهترین جراح زیبایی سینه با توجه به تجربه و مهارت خود در روش های مدرن پزشکی به درمان فرد می پردازد و توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی سینه به فرد انجام خواهد داد.

ماموپلاستی

ماموپلاستی ، نوعی از جراحی سینه است که به منظور کاهش یا کوچک کردن اندازه سینه انجام می گیرد.

اگر چه ماموپلاستی ، به عنوان جراحی زیبایی کاهنده جهت کوچک کردن سینه در بین مردم شناخته شده است ، اما این جراحی در زنانی که به نحوی سینه خود را از دست داده اند ؛ برای مثال ابتلا به سرطان سینه نیز انجام می شود.

جراحی ماموپلاستی کاهنده ؛ برداشتن­ چربی ، بافت غده ای و پوست اضافه در ناحیه سینه را شامل می شود که اندازه سینه را برای رسیدن به اندازه ای متناسب و راحت تر کاهش می دهد.

ماموپلاستي ، واژه ای پزشکی در زمینه جراحی پلاستیک است که به جراحی های سینه اشاره دارد ؛ بر خلاف آنچه از این جراحی تصور می شود ، جراحی پلاستیک ملزم به پروتز سینه نیست ، چون انواع مختلف عمل جراحی بر حسب نیاز افراد وجود دارد.

سینه های بزرگ می تواند با درد مزمن کمر ، چین خوردگی های عمیق در شانه ناشی از بند سوتین ، تحریک های پوستی ؛ مانند دانه های قرمز زیر سینه ، تحریک پوست و غیره به سلامتی بانوان آسیب برساند.

زنان با سینه های بزرگ و آویزان ، زمان سختی را در فعالیت های فیزیکی سپری می کنند که این نیز دلیل دیگری برای جراحی ماموپلاستي ، است. (  بافت سینه ، سنگین است و داشتن سینه های بزرگ ، می تواند فعالیت هایی ؛ مانند دویدن ، پریدن و غیره را سخت کند. )

کاهش سایز سینه ، نه تنها شرایط بالا را محدود نمی کند ؛ بلکه می تواند به فعال بودن زن نیز کمک کند.

مراقبت های بعد از عمل ماموپلاستی

باید توجه داشت که مراقبت های بعد از عمل ، بسیار مهم است و باید تمام دستورالعمل ها و مصرف داروهای تجویز شده را رعایت کرد ؛ در اینجا به بخشی از مراقبت های بعد از عمل ، اشاره شده است.

مراقبت از پانسمان بعد از عمل ماموپلاستی

 • تا زمانی که بیمار در بیمارستان است ، کارکنان بخش در صورت لزوم پانسمان را عوض می کنند ؛ مگر اینکه نحو دیگری تجویز شده باشد.
 • پانسمان قبل از ترخیص بیمار ، برداشته می شود.
 • بخیه ها جذبی هستند و می توانید روی زخم ها ، نوار استریل قرار دهید ( نوارهای باریک پانسمان چسبی ).
 • زخم ها را می توان با درماباند ، پوشاننده شکاف زخم پانسمان کرد ؛ این پانسمان ، یک نوار شفاف روی خط برش ایجاد می کند ؛ این نوار ، را برندارید ؛ این نوار استریل ، ضد باکتری است که از بروز عفونت جلوگیری می کند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]