زمان مطالعه: 2 دقیقه

انتخاب فوق تخصص پلاستیک

انتخاب فوق تخصص پلاستیک یکی از مهمترین تصمیمات قبل از جراحی می باشد چرا که در نتیجه نهایی تاثیر مستقیم دارد ؛ به همین دلیل نحوه انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک یکی از رایج ترین سوالاتی است که ممکن است برای شما عزیزان نیز به وجود بیاید.

انتخاب جراح پلاستیک از مهم ترین انتخاب های قبل از جراحی پلاستیک می باشد چرا که با کوچک ترین اشتباه جراح ، ممکن است نیاز به انجام جراحی ترمیمی داشته باشید و هزینه های سنگینی را پرداخت نمایید.

در این مقاله بر آنیم شما را در انتخاب بهترین جراح پلاستیک یاری نماییم.

 

انتخاب فوق تخصص پلاستیک

نحوه انتخاب فوق تخصص پلاستیک

 • پرس و جو و تحقیق از دوستان و آشنایان و یا سرچ کردن در موتور های جستجو درباره بهترین فوق تخصص پلاستیک
 • با مراجعه به سایت متخصصین میزان مهارت و اطلاعات مورد نیاز درباره دکتر را بررسی نمایید.
 • با مراجعه حضوری به مطب متخصص ، نمونه کار های جراح پلاستیک را مشاهده نمایید ؛ همچنین با هم صحبتی با بیمارانی که برای معاینه بعد از جراحی به مطب مراجعه نمودند میزان رضایت مندیشان را بررسی نمایید.
 • توجه داشته باشید کسب نتیجه مطلوب و کیفیت بالای جراحی ، رابطه مستقیمی با انتخاب بهترین فوق تخصص پلاستیک دارد.

خصوصیات بهترین فوق تخصص پلاستیک

 1. فوق تخصص جراحی پلاستیک ، باید علاوه بر آگاهی داشتن از علم پزشکی ، تسلط کامل به روی علم زیبایی شناسی و خلاقیت نیز داشته باشد تا با تلفیق این سه مورد بتواند زیبایی و تناسب را در صورت و بدن افراد ایجاد نماید.
 2. فوق تخصص جراحی پلاستیک ، قادر به ایجاد تغییرات در قسمت های مختلف بدن نظیر بینی ، گوش ، صورت ، شکم ، باسن و دست ها می باشد.
 3. متخصص جراحی پلاستیک ، با تجربه و تخصص خود می تواند نقصان و ایرادات ظاهری که بر اثر عوامل وراثتی یا مادر زادی پدید آمده اند ترمیم و بازسازی نمایند.
 4. بهترین جراح پلاستیک باید صادق باشد و چنانچه فرد شرایط جسمی یا روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک ندارد با صداقت و بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود بیمار را در جریان بگذارد تا بعد از بهبودی ، برای انجام جراحی پلاستیک زیبایی به مطب مراجعه نماید.
 5. بهترین جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی باید با صبر و حوصله پاسخگوی سوالات بیماران باشد.
 6. برای جراح فوق تخصص پلاستیک باید سلامت فرد در اولویت باشد و با در نظر گرفتن انتظارات و توقعات فرد اقدام به جراحی نماید.
 7. بهترین جراح پلاستیک موظف است دیدگاه کلی از نتیجه جراحی پلاستیک را در اختیار فرد قرار دهد تا بیمار قادر به تصمیم گیری نهایی درباره انجام جراحی پلاستیک باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]